Gdzie mojemu koteczkowi jest najlepiej?

Wiadomo, że na karku u pani;)
A Wasze kotki jakie miejsca wybierają sobie by spać?
Lola lubi wskoczyć mi znienacka na plecy. A jak cudnie się po mnie wspina. Hops i już jest u góry. Najlepiej jej się wspina na mnie, zaraz po moim wyjściu z łóżka. Auć! Cała jestem podrapana. Czy ona z tego wyrośnie? Bo jak ja się pokażę latem na plaży?;)

Komentarze

 1. Ja jestem cały czas podrapana ale sama sobie jestem winna: po co bawię się z kotem gołymi rękami zamiast zabawką ;)Mój jak mi wskoczy na plecy to znak, że chce na szafę, wówczas podchodzę do niej, a Salem wskakuje na nią. Taki nasz sposób komunikacji ;) Tak sypia w dzień. W nocy przychodzi mi do łózka i zasypia na mnie... gdzie tylko znajdzie miejsce ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To moja Lola zachowuje się tak samo. Przy czym często wskakuje mi na plecy i lokuje się na karku by lepiej widzieć co ja tam wyczyniam w tym laptopie:>

   Usuń
  2. A nie staje Ci przed monitorem jak przestajesz zwracać na nią uwagę ? Ostatnio mąż płacił internetowo rachunki, a Salem postanowił mu pomóc i rozłożył się jak długi na wszystkich papierach;) Koty to mają życie :D

   Usuń
 2. Jedna z moich koteczek uwielbia spać mi na kolanach, kiedy czytam ;)) Jest to o tyle dobre, że Pakosinka nie wbija pazurków :-))
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyrośnie albo nie :-)))
  Lepiej stopniowo ją odzwyczajać :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty